Op woensdag 10 februari organiseert College of MultiMedia in samenwerking met de Apple Store het “Apple Store Wervingsevenement”. Heb jij een passie voor Apple producten en zou je graag in de officiële Apple Store willen werken? Dan mag je dit evenement zeker niet missen!
Op dit moment is Apple op zoek naar Specialisten en Service Specialisten.
Begin je carrière bij een winkel als geen andere.
Met jouw passie en ervaring laat je anderen kennismaken met de producten van Apple en laat je zien wat ze er allemaal mee kunnen doen. Zo help jij ons om de manier te veranderen waarop onze klanten werken, spelen, creëren en communiceren.
Datum: Woensdag, 10 februari 2016
Tijd: 13:15 – 15:00 uur
Plaats: College of MultiMedia Amsterdam
Agenda:
13:15 – 14:00: Presentatie Apple Retail en werkgelegenheid
14:00 – 15:00: Individuele gesprekken met geïnteresseerden
Aanmelden kan door een mail te sturen naar info@cmm.nl onder vermelding van “Apple Store Wervingsevenement”. Vermeld in je mail tevens of je een individueel gesprek zou willen. Als je je hebt aangemeld voor een individueel gesprek vergeet dan niet om een hardcopy versie van je CV mee te nemen.