Masters at MultiMedia Education!
  • Certified
  • Certified
  • Certified
  • Certified
  • Certified

Ontvang tot € 1000,- opleidingsbudget via STAP!

Uitnodiging: 24 april uniek Benelux Cinema 4D Event




c4devent_newsitem

In Duitsland is het al een bekend fenomeen en nu is Amsterdam aan de beurt.. Op vrijdag 24 april 2015 vindt het eerste Benelux Cinema 4D Event plaats! Het belooft een inspirerende middag te worden rondom dit befaamde 3D animatiepakket, met case studies, workshops en bedrijven uit de branche. Mis het dus niet!

Het evenement wordt samen met verschillende bedrijven georganiseerd door Mediamachine en MAXON en is voor zowel bestaande gebruikers als mensen die nieuwsgierig zijn naar de mogelijkheden. Denk hierbij bijvoorbeeld aan de toegevoegde waarde voor fotografen, grafisch ontwerpers, product ontwerpers en animatie studio’s.
Er zullen ook bedrijven aanwezig zijn die op zoek zijn naar 3D artists, voor ieder wat wils dus!

Diverse artists vanuit verscheidene vakgebieden laten door middel van case studies zien hoe zij 3D inzetten.
De animatiestudio van ‘A Single Life’ welke een Oscar nominatie kreeg zal ook een sessie verzorgen, een unieke kans!
Er zijn ook hands-on workshops, waarbij u zelf achter de computer kunt kruipen en meer kunt leren over één specifiek onderwerp.
Het programma van de verschillende workshops en case studies is hieronder weergegeven. De locatie is Hotel Arena te Amsterdam.
College of MultiMedia zal met een stand aanwezig zijn en kan je alles vertellen over de verschillende opleidingen op het gebied van 3D.

Deelname is gratis en deze dag wordt afgesloten met een gezellig feestje!

Programma

12.30 – 13.30
Ontvangst met koffie en thee

13.30 – 13.40
Welkomstwoord door Regina Yap (CEO Mediamachine) en Friederike Bruckert (European marketing manager MAXON)

13.40 – 14.15
Glenn Frey van MAXON (demo artist – Taal Engels) – MAXON en Cinema 4D R16

14.15 – 15.00
Rosto en Martijn Paasschens van Studio Rosto A.D  (animatie studio) – the making of SPLINTERTIME

15.00 – 15.30
Michel Wielick van Michel Wielick Fotografie & VFX (creative imaging artist) – Cinema 4D in de fotografie

15.30 – 16.00
Pauze met koffie, thee en fris

16.00 – 16.45
Glenn Frey van Maxon (demo artist- taal Engels) – rigging en character animation

16.45 – 17.30
Coen Bouman van Keyframes (motion graphics artist) –
over het gebruik van Cinema 4D in After Effects composities

17.30 – 18.15
Job Joris en Marieke (animatie studio) – the making of van Oscar nominatie ‘A Single Life’ en ander werk

18.15 – 21.00
Netwerkparty met finger food en muziek (DJ)

Workshops

– Marijn Raeven:  shading and rendering (niveau: gevorderd)
– Douwe Gregoor: motion graphics effectors met python (niveau: gevorderd- vergevorderd)
– Hans Holema: Cinema 4D voor fotografen en grafisch ontwerpers (niveau: beginners)
– Lars Scholten: Sculpting in Cinema 4D  (niveau: beginners/gevorderd)

Event pagina

Wil je alles over dit evenement nog eens even rustig nalezen?
Ga dan hier naar de Event pagina.
Hier vind je onder meer de mogelijkheid om te registeren en kun je jouw route plannen. De site zal continue bijgewerkt worden tot aan het evenement.

Deelnemen?

Graag ontvangt de organisatie vooraf jouw aanmelding!
Geef je op via deze link.

Cinema 4D Opleidingsaanbod

Wil jij aan de slag met Cinema 4D? Dan hebben wij een verschillende mogelijkheden voor jou!

Opleiding 3D Producer
Duur: 6 maanden Start 21 april 2015

Cursus C4D Basics
Duur: 3 dagen Start 13 april 2015

Cursus C4D Practitioner
Duur 3 dagen Start 20 april 2015

De cursussen zijn ook als voordelige bundel te boeken.

Inschrijven nieuwsbrief

  • Schrijf je in voor onze nieuwsbrief. Met dit formulier schrijf je je direct in voor onze maandelijkse nieuwsbrief updates. Blijf op de hoogte!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.


Recent Posts


Archieven


Wij gebruiken cookies om uw gebruikerservaring zo optimaal mogelijk te maken.